Produkt bol pridaný do porovnania. Zobraziť porovnanie
- Úvod
- >>
- Rezanie a brúsenie
- >>
- Rezné a brúsne kotúče
- >>
- Brúsne kotúče
- >>
- Brúsny kotúč, 180×6,4×22,2 mm, vypuklý
|
Brúsny kotúč, 115×6,4×22,2 mm, vypuklý |
Kód: F22240
Balenie: 5 / 20 / 80 ks
EAN: 8590804020981
P.K.: 22240
|
|
|
|
Brúsny kotúč, 125×6,4×22,2 mm, vypuklý |
Kód: F22242
Balenie: 5 / 30 / 60 ks
EAN: 8590804020998
P.K.: 22242
|
|
|
|
Brúsny kotúč, 150×6,4×22,2 mm, vypuklý |
Kód: F22244
Balenie: 5 / 15 / 30 ks
EAN: 8590804021148
P.K.: 22244
|
|
|
|
Brúsny kotúč, 180×6,4×22,2 mm, vypuklý |
Kód: F22246
Balenie: 5 / 30 / 60 ks
EAN: 8590804021155
P.K.: 22246
|
|
|
|
Brúsny kotúč, 230×6,4×22,2 mm, vypuklý |
Kód: F22248
Balenie: 5 / 10 / 20 ks
EAN: 8590804021162
P.K.: 22248
|
|
Brúsny kotúč na kov
Kotúč s korundovým zrnom a syntetickým spojivom na báze aldehydu je určený na brúsenie kovových materiálov pri práci v dielni alebo na stavbe.
Zvýšená pevnosť a bezpečnosť
Kotúč je vystužený trojvrstvovou sklotextilnou vložkou, ktorá zabezpečuje vysokú pevnosť, stabilitu a bezpečné používanie aj pri náročnejších podmienkach.
Efektívne brúsenie
Prevedenie kotúča umožňuje pohodlné brúsenie, zrážanie hrán, čistenie zvarov alebo opracovanie povrchov.
Spoľahlivý výkon
Zaručuje stabilný a plynulý chod pri používaní.
| Oblasť použitia | výroba kovových konštrukcií |
|---|---|
| Priemer | 180 mm |
| Nástroj | uhlová brúska, uhlová brúska s reguláciou otáčok |
| Uchytenie | M14 (22,23mm) |
| Otvor | 22,23 mm |
| Maximálne otáčky | 8400 ot./min |
| Vmax | 80 m/s |
| Spojivo | umelá živica |
| Druh zrna | korund |
| Materiál | kov |
| Hrúbka | 6,4 mm |
| Forma | vypuklá |
| Norma | EN 12413 |
| Predajné balenie | 5 ks, fólia |
