- Úvod
- >>
- Rezanie a brúsenie
- >>
- Píly, pílové plátky
- >>
- Pílové plátky
- >>
- Plátky do chvostovej píly
- >>
- Pílový plátok RS 902 WQ Special CrV, 240 mm, 5 ks blister
|
Pílový plátok RS 902 WQ Special CrV, 240 mm, 5 ks blister |
Kód: K670475
Balenie: 1 bal
EAN: 4014855939862
P.K.: 670475
|
|
Dlhý plátok pre veľké prierezy
Špeciálne navrhnutý pilový plátok s väčšou dĺžkou a hrubým ozubením umožňuje efektívne rezanie masívnych kusov dreva s väčšou hrúbkou.
Rýchly rez bez zasekávania
Hrubé ozubenie zaručuje rýchly priechod materiálom bez zadrhávania, aj pri rezaní silnejších vetiev a surového dreva.
Ideálny pre prírodné a konštrukčné drevo
Vhodný na rezanie mäkkého dreva, čerstvo spíleného dreva (greenwood), konštrukčného reziva aj palivového dreva.
Výborný pre ťažké podmienky
Spoľahlivý pomocník na záhrade, stavbe alebo pri príprave paliva, kde je potrebný hrubý, rýchly a výkonný rez.
Neviete si vybrať správny pílový plátok? Poradíme vám.
| Trieda | SPECIAL |
|---|---|
| Nástroj | chvostová píla |
| Uchytenie | univerzálna stopka 1/2" |
| Materiál | mäkké drevo, čerstvé drevo, palivové drevo, stavebné drevo, kosti |
| Vlastnosti | rýchly rez, variabilné ozubenie |
| Oblasť použitia | demolačné firmy, drevárske remeslo, montážne firmy, údržba |
| Zloženie | chróm-vanádiová oceľ |
| Tvar a uloženie zubov | štandard |
| Prevedenie | krížovo brúsený, polo-skrížený |
| Dĺžka | 240 mm |
| Šírka | 19 mm |
| Hrúbka | 1,2 mm |
| Počet zubov na palec | 5 TPI |
| Užitočná dĺžka | 210 mm |
| Hrúbka materiálu | 15,0–190,0 mm |
| Predajné balenie | 5 ks, blister |
