- Úvod
- >>
- Rezanie a brúsenie
- >>
- Rezné a brúsne kotúče
- >>
- Rezné kotúče
- >>
- Rezné kotúče 2,0–3,2 mm
- >>
- Rezný kotúč, 180×2,5×22,2 mm, rovný
|
Rezný kotúč, 150×1,2×22,2 mm, rovný |
Kód: F22219
Balenie: 5 / 30 ks
EAN: 8590804029281
P.K.: 22219
|
|
|
|
Rezný kotúč, 115×1,6×22,2 mm, rovný |
Kód: F22251
Balenie: 5 / 30 ks
EAN: 8590804037576
P.K.: 22251
|
|
|
|
Rezný kotúč, 125×1,6×22,2 mm, rovný |
Kód: F22252
Balenie: 5 / 30 ks
EAN: 8590804037583
P.K.: 22252
|
|
|
|
Rezný kotúč, 150×1,6×22,2 mm, rovný |
Kód: F22253
Balenie: 5 / 30 ks
EAN: 8590804037590
P.K.: 22253
|
|
|
|
Rezný kotúč, 180×1,6×22,2 mm, rovný |
Kód: F22254
Balenie: 5 / 30 ks
EAN: 8590804037606
P.K.: 22254
|
|
|
|
Rezný kotúč, 230×1,6×22,2 mm, rovný |
Kód: F22255
Balenie: 5 / 30 ks
EAN: 8590804037613
P.K.: 22255
|
|
|
|
Rezný kotúč, 115×2×22,2 mm, rovný |
Kód: F22215
Balenie: 5 / 30 ks
EAN: 8590804020875
P.K.: 22215
|
|
|
|
Rezný kotúč, 115×2,5×22,2 mm, rovný |
Kód: F22216
Balenie: 5 / 30 ks
EAN: 8590804020882
P.K.: 22216
|
|
|
|
Rezný kotúč, 125×2,5×22,2 mm, rovný |
Kód: F22218
Balenie: 5 / 30 ks
EAN: 8590804020899
P.K.: 22218
|
|
|
|
Rezný kotúč, 150×2,5×22,2 mm, rovný |
Kód: F22220
Balenie: 5 / 30 ks
EAN: 8590804020905
P.K.: 22220
|
|
|
|
Rezný kotúč, 180×2,5×22,2 mm, rovný |
Kód: F22222
Balenie: 5 / 30 ks
EAN: 8590804020912
P.K.: 22222
|
|
|
|
Rezný kotúč, 230×2,5×22,2 mm, rovný |
Kód: F22224
Balenie: 5 / 30 ks
EAN: 8590804020929
P.K.: 22224
|
|
Rezný kotúč na kov
Rezný kotúč s korundovým zrnom a syntetickým spojivom je určený na bežné rezanie kovu a liatiny pri práci v dielni alebo na stavbe.
Pevná a odolná konštrukcia
Kotúč je vystužený dvojvrstvovou sklotextilnou vložkou, ktorá zvyšuje jeho pevnosť a stabilitu pri práci, čím prispieva k bezpečnému používaniu.
Vhodný na hrubšie materiály
Jeho hrúbka zabezpečuje vyššiu odolnosť, vďaka čomu je kotúč vhodný na rezanie hrubších materiálov, ako sú oceľové profily, rúry alebo liatina.
Spoľahlivý výkon
Kotúč umožňuje stabilný a efektívny výkon.
| Oblasť použitia | výroba kovových konštrukcií |
|---|---|
| Priemer | 180 mm |
| Nástroj | uhlová brúska, uhlová brúska s reguláciou otáčok |
| Uchytenie | M14 (22,23mm) |
| Otvor | 22,23 mm |
| Maximálne otáčky | 8400 ot./min |
| Vmax | 80 m/s |
| Spojivo | umelá živica |
| Druh zrna | korund |
| Materiál | kov |
| Hrúbka | 2,5 mm |
| Forma | rovná |
| Norma | EN 12413 |
| Predajné balenie | 5 ks, fólia |
