- Úvod
- >>
- Železiarstvo
- >>
- Elektrické náradie
- >>
- Akumulátorové náradie
- >>
- AKU vŕtačky, skrutkovače
- >>
- Vŕtačka s príklepom SHARE20V 45Nm, 2x batéria 2Ah, nabíjačka, kufor, príslušenstvo
|
Vŕtačka s príklepom SHARE20V 45Nm, 2x batéria 2Ah, nabíjačka, kufor, príslušenstvoSHARE 20V |
Kód: F28003
Balenie: 3 ks
EAN: 8590804096665
P.K.: 28003
|
|
|
|
Vŕtačka s príklepom SHARE20V 45Nm (bez batérie a nabíjačky)SHARE 20V |
Kód: F28004
Balenie: 5 ks
EAN: 8590804096672
P.K.: 28004
|
|
AKU vŕtačka s príklepom – krútiaci moment 45?Nm
Ľahká a univerzálna vŕtačka vhodná na všetky bežné úlohy, ktorá je použiteľná do kovu, dreva, plastov a s príklepom aj do muriva. Ideálna pre domácich majstrov a menšie projekty.
Efektívny motor a celokovová prevodovka
Motor s dostatočným výkonom a celokovová prevodovka zabezpečujú hladký chod pri bežnej práci a umožňujú efektívne využiť výkon vŕtačky.
Jednoduché nastavenie režimu práce
Otočný prstenec umožňuje rýchlo prepínať medzi:
? vŕtaním s príklepom
? vŕtaním bez príklepu
? skrutkovaním s voľbou uťahovacieho momentu v 19 stupňoch
Pohodlná ergonomická rukoväť
Pogumovaná rukoväť a dobre umiestnené ovládacie prvky pre pravákov aj ľavákov zabezpečujú pohodlnú a bezpečnú prácu pri menších úlohách.
Systém FESTA SHARE 20?V
Vŕtačka je súčasťou systému FESTA SHARE 20?V, kompatibilná s Li-ion batériami 2,0?Ah, 4,0?Ah a 8Ah. Batérie sa dajú dobíjať kedykoľvek bez straty kapacity a samovybíjanie je minimálne.
Praktický set v kufri
Set obsahuje vŕtačku, dve batérie, rýchlonabíjačku, unašač 1/4", bity a HSS vrtáky – ideálny štartovací balík pre domácich majstrov.
Vhodné batérie a príslušenstvo nájdete v časti Príslušenstvo.
| Varianty nastavenia | vŕtanie s príklepom, vŕtanie bez príklepu, skrutkovanie |
|---|---|
| Otáčky | 0 – 550 / 0 – 1800 min-1 |
| Krútiaci moment | 45 Nm |
| Napätie | 20 V |
| Vibrácie pri vŕtaní bez príklepu | do kovu – 2,4 m/s2, do betónu – 7,5 m/s2 |
| Počet stupňov krútiaceho momentu | 19 + 1 + 1 + 1 |
| Upínací rozsah | 2 – 13 mm |
| Krytie | IPX0 |
| Hlučnosť | 90 dB |
| Hmotnosť bez batérie | 1,3 kg |
| Obsah balenia | vŕtačka s príklepom, batéria 2.0 Ah – 2x, rýchlonabíjačka 2.4 A, unášač 1/4", bity a vrtáky HSS, kufor |
| Predajné balenie | 1 bal, kufor |
|
Batéria SHARE20V, 2 AhSHARE 20V |
Kód: F28080
Balenie: 20 ks
EAN: 8590804096856
P.K.: 28080
|
|
|
|
Batéria SHARE20V, 4 AhSHARE 20V |
Kód: F28081
Balenie: 20 ks
EAN: 8590804096863
P.K.: 28081
|
|
|
|
Nabíjačka SHARE20V, 2,4 ASHARE 20V |
Kód: F28085
Balenie: 20 ks
EAN: 8590804096870
P.K.: 28085
|
|
|
|
Nabíjačka SHARE20V, 4 AhSHARE 20V |
Kód: F28086
Balenie: 20 ks
EAN: 8590804096887
P.K.: 28086
|
|
|
|
Súprava SHARE 20V, batéria 2 Ah a nabíjačka 2,4 ASHARE 20V |
Kód: F28090
Balenie: 5 bal
EAN: 8590804104124
P.K.: 28090
|
|
